Kolekce THERAPIA 2017

Březen 2017

Co takhle vsadit letos na zemitější barvy?

V naší nejnovější kolekci se mísí kvalitní odolné potahy s decetními barvami, které se přirozeně začlení do jakéhokoliv interiéru.

Většina ze stávajících vzorníků potahů zůstává platná, takže i nadále mohou vaše Therapia hýřit barvami. Zářivější látky doporučujeme kombinovat s neutrálními odstíny šedé, černé nebo béžové.

Letošní novinkou a potahovými favority jsou ale moderní Bombay, strukturovaný Swing a jemný Plyš (zkuste si na něj sednout!). Na nekontaktních zónách (záda a boky) nám učarovala koženka, která dodá každému modelu dotek přepychu.

Všechny nové potahy si můžete přijít prohlédnout (a velikosti židlí vyzkoušet) do našich showroomů v Krnově a Pardubicích.

A jaká bude vaše barevná kombinace? Pro inspiraci si prohlédněte galerii.

 

 

Vyberte si a otestujte si svou židli u nejbližšího prodejce. Zvláště pak modely THERAPIA doporučujeme pečlivě odzkoušet u autorizovaného prodejce nebo se poradit o její vhodnosti se spolupracujícími fyzioterapeuty. Orientovat se můžete dle značek, které označují prodejce sortimentu PROWORK, autorizované prodejce THERAPIA či spolupracující fyzioterapeuty.

PROWORK spol. s r.o.

Jungmannova 1119/2a
Krnov, Pod Cvilínem
794 01

Telefon a Fax

+420 554 618 040

+420 554 614 725

PROWORK