Therapia 2018 – české zdravotní židle

Září 2017

Sortiment THERAPIA 2018 představuje to nejlepší,co jsme za 13 let vývoje ve zdravém sezení dosáhli. Již nyní je k dispozici v síti našich autorizovaných prodejců. Přijďte vyzkoušet na vlastní záda!

Dokonalé řešení na míru
Therapia má nyní 6 velikostí S-M-L-XL-2XL-3XL. Díky tomu posadíme zdravěji děti, postavy malé, střední, velké i extra robustní.
Vybrat si správnou velikost je nyní snadnější a rychlejší.

Výbava PRO a COM
Aby byla volba zdravotní židle THERAPIA co nejjednodušší, každý model nabízí zvýhodněnou (PRO) nebo maximální (COM) výbavu. Komfortní provedení COM představuje dokonalé ergonomické řešení pro každou velikost. Pro maximální individuální komfort máte k dispozici veškeré volitelné příslušenství a plnou nabídku potahů. Optimální ergonomická výbava PRO je cenově dostupnější, nabízí však omezenou volbou potahů a příslušenství.

Novinky
Nové modely ENERGY S COM, ENERGY M COM nabízí zdravé sezení dospělým, extra malým uživatelům (145 – 160 cm). Model BODY 3XL byl vyvinut pro postavy extrémně vysoké a robustní (až 180 kg) a jako jediná zdravotní židle úspěšně prošel zátěžovými testy na 200 kg. Sortiment 2018 nabízí nové potahy a jejich zajímavé kombinace (kůže + látka). Součástí základní výbavy všech modelů pro dospělé je nově i aretace zádové opěry.

Modely BODY, ENERGY a SPECIAL
Naprostou špičku v ergonomickém řešení THERAPIA představují nejoblíbenější modely BODY a ENERGY, které nyní tvoří hlavní nabídku. V kolekci SPECIAL najdete židle vhodné pro bolestivé stavy, lékaře, seniory, firmy, dispečery. Je zde také zajímavé doplňkové příslušenství: ergonomická pomůcka do auta, klekačka, podnožky, ochranné pratelné potahy apod.

Řešení pro firmy a 24/7
Pro firmy a dispečerská pracoviště s nepřetržitým provozem (24/7) nabízíme bezplatné poradenství. Po seznámení s vašimi potřebami zpracujeme zdarma ergonomický audit, navrhneme optimální řešení a zapůjčíme nejvhodnější modely židlí THERAPIA k dlouhodobému testování. Vylepšili jsme kolekci zdravotních sedadel pro nepřetržitý provoz OPERATOR.

Záruka a životnost
Na všechny modely THERAPIA poskytujeme záruku 5 let. Na pojezdové kříže u modelů COM je záruka 10 let. Při nepřetržitém provozu činí záruka 3 roky (modely OPERATOR). Garantujeme pozáruční servis včetně možnosti obměny opotřebených komponentů a potahů. Pokud vaše židle doslouží, zdarma ji ekologicky zlikvidujeme. Všechny židle THERAPIA splňují díky klinickému testování kriteria pro zdravé sezení.

Nový katalog a web
Na našem webu therapia.cz najdete nyní aktuální informace k sortimentu THERAPIA 2018. Nový tištěný katalog a ceník budou k dispozici během září.

Vyberte si a otestujte si svou židli u nejbližšího prodejce. Zvláště pak modely THERAPIA doporučujeme pečlivě odzkoušet u autorizovaného prodejce nebo se poradit o její vhodnosti se spolupracujícími fyzioterapeuty. Orientovat se můžete dle značek, které označují prodejce sortimentu PROWORK, autorizované prodejce THERAPIA či spolupracující fyzioterapeuty.

PROWORK spol. s r.o.

Jungmannova 1119/2a
Krnov, Pod Cvilínem
794 01

Telefon a Fax

+420 554 618 040

+420 554 614 725

PROWORK