fbpx
KONTAKTUJTE NÁS

obchod@prowork.cz
+420 554 618 040
+420 724 923 541 (obchod)
+420 724 202 885 (servis)

NAVŠTIVTE NÁŠ SHOWROOM

PROWORK spol. s r.o.
Jungmannova 1119/2a
794 01 Krnov

GPS: 50°05’12.9″N 17°42’56.3″E

Spolufinancování Evropské unie

Název projektu: Podnikové vzdělávání zaměstnanců II – PROWORK spol. s r.o.
Registrační číslo projektu:
CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0013624

Charakteristika hlavních cílů projektu:
Zvýšit odbornou úroveň znalostí, dovedností a kompetencí pracovníků a soulad kvalifikační úrovně pracovní síly s požadavky trhu práce. Zvýšit adaptabilitu starších pracovníků. Zaměstnanci společnosti se zúčastní vzdělávacích aktivit z oblastí: Obecné IT, měkké a manažerské dovednosti, jazykové vzdělávání, účetní, ekonomické a právní kurzy.

Na projekt „Podnikové vzdělávání zaměstnanců II – PROWORK spol. s r.o.“ je poskytována finanční podpora EU.

Název projektu: Vývoj exkluzivní židle Rocket
Registrační číslo projektu:
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_018/0002866

Předmětem projektu byl vývoj židle s pracovním názvem Rocket, která bude mít zcela nové charakteristiky. Výstupem projektu je funkční prototyp exkluzivní židle.

Projekt byl realizován v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost a financován z Evropského fondu pro regionální rozvoj.

 

PROWORK
PROWORK

PROWORK

ERGONOMICKÉ DOPLŇKY

ergonomicke-doplnky-cover

Je vám dlouhé sezení v kanceláři nebo domácí pracovně nepříjemné? Patříte mezi 70 % populace, která pociťuje bolestivé následky dlouhého sezení?

Ergonomické doplňky představují relativně jednoduché, ale velmi účinné vylepšení.

PODNOŽKA NÍZKÁ přináší dokonalé pohodlí a úlevu všem, kteří mají kratší dolní končetiny. Při sezení dětí a studentů podporuje tento doplněk správné návyky.

PODNOŽKA ČALOUNĚNÁ s náklonem je skvělý doplněk ke všem zdravotním židlím THERAPIA. Zpříjemní dlouhé hodiny sezení u počítače dispečerům, ale i běžným uživatelům například v domácích pracovnách nebo kancelářích. Odlehčí vašim těžkým nohám a obnovuje optimální cirkulaci krevního a lymfatického oběhu.

KLEKAČKA vychází z principu automatického srovnání těžiště těla vůči gravitaci při kleku bez podepření zad. Vyzkoušejte sílu vlastních zádových svalů a srovnejte si páteř při krátkodobém kleku. Díky snadné změně úhlu z klečení na sed vyhovuje klekačka i při artróze nebo bolesti kolen.

AUTOTHERAPIA je chytrý ergonomický doplněk do auta. Konečně si můžete správně podepřít páteř v bedrech a současně i v horní části zad. Díky několika na sobě nezávislým nafukovacím systémům, bude vaše páteř vždy v optimální poloze při každé cestě autem.

Při sezení i malé věci mohou přinést velkou úlevu. Přijďte si je k nám vyzkoušet!

Ergonomické doplňky | PROWORK