fbpx
KONTAKTUJTE NÁS

obchod@prowork.cz
+420 554 618 040
+420 724 923 541 (obchod)
+420 724 202 885 (servis)

NAVŠTIVTE NÁŠ SHOWROOM

PROWORK spol. s r.o.
Jungmannova 1119/2a
794 01 Krnov

GPS: 50°05’12.9″N 17°42’56.3″E

Spolufinancování Evropské unie

Název projektu: Podnikové vzdělávání zaměstnanců II – PROWORK spol. s r.o.
Registrační číslo projektu:
CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0013624

Charakteristika hlavních cílů projektu:
Zvýšit odbornou úroveň znalostí, dovedností a kompetencí pracovníků a soulad kvalifikační úrovně pracovní síly s požadavky trhu práce. Zvýšit adaptabilitu starších pracovníků. Zaměstnanci společnosti se zúčastní vzdělávacích aktivit z oblastí: Obecné IT, měkké a manažerské dovednosti, jazykové vzdělávání, účetní, ekonomické a právní kurzy.

Na projekt „Podnikové vzdělávání zaměstnanců II – PROWORK spol. s r.o.“ je poskytována finanční podpora EU.

Název projektu: Vývoj exkluzivní židle Rocket
Registrační číslo projektu:
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_018/0002866

Předmětem projektu byl vývoj židle s pracovním názvem Rocket, která bude mít zcela nové charakteristiky. Výstupem projektu je funkční prototyp exkluzivní židle.

Projekt byl realizován v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost a financován z Evropského fondu pro regionální rozvoj.

 

PROWORK
PROWORK

PROWORK

LÉKAŘI, LABORATOŘE, PRŮMYSL

lekari-a-laboratore-cover

Pohybujete se v prostředí s vysokými nároky na čistotu? Pro vaši ordinaci, laboratoř ale i jiné pracoviště se specifickými nároky na úklid nabízíme praxí prověřené profesionální lékařské židle a laboratorní sedadla. Speciální antibakteriální koženky (v mnoha barevných variantách) jsou zárukou snadné dezinfekce. Naše sedadla nabízíme také ve zvýšeném provedení pro vaše pohodlí a efektivní práci. Záruka na produkty v této kategorii je 5 let, avšak předpokládaná životnost je 10 let a více.

Klinicky testované zdravotní židle BASIC a MEDI COM s dvojitým dopružením sedáku chrání vaši páteř a opěrnou soustavu při častém dosedání, špičková ergonomie těchto modelů rovněž napomáhá předcházet, ale i zmírňovat bolestivé stavy. Nezapomínejte pečovat i o vlastní zdraví!

Hledáte vhodná sedadla pro průmyslové provozy a dílny?

Potřebujete skutečně odolné pracovní židle pro dělníky u strojů nebo montážní linky?

TECHNOLAB nabízí vše, co očekáváte od profesionálních pracovních sedadel pro znečištěné výrobní prostředí, dílny a laboratoře. Extrémní odolnost vůči ušpinění, chemikáliím a mechanickému namáhání, kvalitní materiály a dokonalá ergonomie pro pracovní sezení zajistí vašim zaměstnancům přiměřené pohodlí a ochranu zdraví.

V nabídce nechybí také stojosed – speciální opora pro déletrvající pracovní činnost ve stoje.

Chcete na dílnách větší výkon a menší nemocnost? Vyzkoušejte TECHNOLAB se zárukou 5 let. Testováno na lidech v nejnáročnějších provozech více než 2 desetiletí.

Lékaři, laboratoře, průmyslové židle | PROWORK