O firmě

PROWORK spol. s r. o. patří již od roku 1995 mezi přední české výrobce kancelářských a manažerských křesel vyšší třídy. Navzdory naší velikosti chceme být světoví, protože každý si zaslouží sedět kvalitně a bez zdravotních následků. Poslední dekádu se specializujeme na výrobu unikátních ergonomických a zdravotních židlí THERAPIA, které již exportujeme do několika zemí Evropy. Každý jeden vyrobený kus projde rukama našich pracovníků, kteří jsou pro svou práci zapáleni. Seznamte se s naší rodinnou firmou a všemi jejími členy blíže.

Náš tým

Petr Havlena

zakladatel, majitel společnosti, autor konstrukčního řešení THERAPIA

Židle se staly jeho vášní před 20 lety, kdy začal podnikat. Pohání ho chuť inovovat a neustále se vyvíjet. Když zrovna nepracuje na zdokonalování svých výrobků, věnuje se obchodu a zahraničním projektům. Karavanista, motorkář, potápěč a vyznavač metalové hudby.

Petr Havlena

Kristýna Klubrtová

manažerka marketingu

Zajímá se o média a marketing, ve firmě má na starost PR, reklamu a export. Ve volném čase ráda jezdí na motorce, tráví čas s rodinou a velmi ráda peče dorty.

Kristýna Klubrtová

Andrea Reznerová

manažerka obchodu

Má na starost komunikaci se zákazníky a vyřizuje objednávky. Ráda tráví volný čas s přáteli nebo odpočívá doma u dobrého filmu.

Andrea Reznerová

Monika Bartoňová

manažerka nákupu, konstruktérka, vedoucí vývojového týmu

Židlím a hlavně jejich vnitřnostem rozumí jako nikdo. S technickým problémem nebo nestandardním provedením židle na míru vám pomůže právě ona. Veškerý volný čas tráví u koní, občas se ráda projede na kolečkových bruslích či lyžích.

Monika Bartoňová

Sylva Šimonová

účetní, personální manažerka

Čísla jsou jejím denním chlebem. Ve firmě je již od jejích počátků. Svým zodpovědným přístupem a letitými zkušenostmi poskytuje pohodové zázemí všem pracovníkům. Čas nejraději tráví s rodinou nebo na čerstvém vzduchu – na kole, vycházce či na své zahrádce.

Sylva Šimonová

Michaela Svačinová

manažerka logistiky

Stará se o to, aby byla vaše vysněná židle co nejrychleji dopravena k vám. Ráda chodí do přírody, zahradničí, zbožňuje zvířata a především pak kočky.

Michaela Svačinová

Vyberte si a otestujte si svou židli u nejbližšího prodejce. Zvláště pak modely THERAPIA doporučujeme pečlivě odzkoušet u autorizovaného prodejce nebo se poradit o její vhodnosti se spolupracujícími fyzioterapeuty. Orientovat se můžete dle značek, které označují prodejce sortimentu PROWORK, autorizované prodejce THERAPIA či spolupracující fyzioterapeuty.

PROWORK spol. s r.o.

Jungmannova 1119/2a
Krnov, Pod Cvilínem
794 01

Telefon a Fax

+420 554 618 040

+420 554 614 725

PROWORK