fbpx
KONTAKTUJTE NÁS

obchod@prowork.cz
+420 554 618 040
+420 724 923 541 (obchod)
+420 724 202 885 (servis)

NAVŠTIVTE NÁŠ SHOWROOM

PROWORK spol. s r.o.
Jungmannova 1119/2a
794 01 Krnov

GPS: 50°05’12.9″N 17°42’56.3″E

Spolufinancování Evropské unie

Název projektu: Podnikové vzdělávání zaměstnanců II – PROWORK spol. s r.o.
Registrační číslo projektu:
CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0013624

Charakteristika hlavních cílů projektu:
Zvýšit odbornou úroveň znalostí, dovedností a kompetencí pracovníků a soulad kvalifikační úrovně pracovní síly s požadavky trhu práce. Zvýšit adaptabilitu starších pracovníků. Zaměstnanci společnosti se zúčastní vzdělávacích aktivit z oblastí: Obecné IT, měkké a manažerské dovednosti, jazykové vzdělávání, účetní, ekonomické a právní kurzy.

Na projekt „Podnikové vzdělávání zaměstnanců II – PROWORK spol. s r.o.“ je poskytována finanční podpora EU.

Název projektu: Vývoj exkluzivní židle Rocket
Registrační číslo projektu:
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_018/0002866

Předmětem projektu byl vývoj židle s pracovním názvem Rocket, která bude mít zcela nové charakteristiky. Výstupem projektu je funkční prototyp exkluzivní židle.

Projekt byl realizován v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost a financován z Evropského fondu pro regionální rozvoj.

 

therapia-logo-white

ZDRAVÉ SEZENÍ

zdrave-sezeni-cover

Židle THERAPIA se za více než 10 let své existence staly díky originálnímu a funkčnímu designu ikonou zdravého sezení. Jediné patentované české zdravotní židle prošly náročným klinickým hodnocením a jsou vhodným řešením pro každodenní dlouhé sezení. THERAPIA je jediná zdravotní židle, která díky šesti velikostem v rozsahu S–3XL umožňuje pohodlně usadit každý typ postavy od dětí po XXL velikosti. Zorientujte se v tabulce velikostí, nebo si projděte 5 kroků ke správnému sezení Therapia.

THERAPIA umožňuje dlouhé sezení bez bolesti. Konstrukce židle stabilizuje tělo do optimální polohy a účinně brání nesprávnému sezení, zabraňuje tak např. kulatým zádům, otékání nohou ale i jiným bolestivým stavům. THERAPIA prohlubuje dýchání, podporuje krevní a lymfatický oběh. Klinické testy potvrdily vhodnost pro každodenní dlouhé sezení i pro osoby s tělesnými vadami a bolestivými stavy.

Vzhledem k množství různých kombinací ergonomického příslušenství doporučujeme židli THERAPIA před nákupem vždy důkladně odzkoušet v síti autorizovaných prodejců. Více o THERAPII se dozvíte na www.therapia.cz nebo v katalogu (PDF). Pokud uvažujete o nákupu židlí THERAPIA pro své zaměstnance, nabízíme vám naše řešení pro firmy.

MANUFAKTURA

Jsme rodinná firma a svou práci děláme pečlivě, profesionálně a s láskou a úctou k tradičním řemeslům. Díky náročné konstrukci a zakázkové výrobě s množstvím variant využíváme velký podíl precizní ruční práce. Každá židle je tak dokonalý originál.

VÝVOJ

Nasloucháme potřebám konkrétních zákazníků. Neustále proto zdokonalujeme a vyvíjíme nové příslušenství a modely. Naším cílem je posadit zdravěji každého při jakékoliv sedavé činnosti. V naší nabídce proto nechybí řešení pro různé postavy (6 velikostí), nepřetržité provozy nebo pro firmy.

KVALITA

Nekompromisní kvalitu zajišťují špičkové komponenty od předních světových dodavatelů a naše jedinečné výrobní know-how. Při ruční výrobě pečlivě kontrolujeme každou operaci. Proto mají naše výrobky záruku 5 let a dosahují životnost 15 let a více. Naše židle BODY 3XL obstála jako jediná zdravotní židle na trhu při dynamickém testování 100 000 cyklů se zátěží 200kg (certifikát EN CSN 1335).

ZDRAVÍ

Na rozdíl od ostatních výrobců se specializujeme na konkrétní profese a vyvíjíme vlastní ergonomické řešení opravdu na míru. Součástí vývoje je i odborná spolupráce s fyzioterapeuty a lékaři a dlouhodobé testování v reálném prostředí. Židle THERAPIA jsou jediné české zdravotní židle ověřené klinickým hodnocením.

Zdravé sezení | PROWORK